.

Nowy
-10,00 zł

Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Akty prawne na egzamin wstępny 2024 + Ustawoteka (1 m-c)

Przedsprzedaż! Wysyłka 13 czerwca 2024.

Książka „Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Akty prawne na egzamin wstępny 2024” uwzględnia akty prawne wymagane na egzaminie na aplikację.

Po publikacji nowego wykazu aktów prawnych do każdego zakupionego zbioru przepisów prześlemy suplement uwzględniający nowe ustawy!

Publikacja jest jedyną pozycją na rynku, która zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2023. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne. 

Do każdej książki dołączymy kod dostępu na miesiąc do Ustawoteki (akty prawne nagrane przez lektorów) - gratis!

209,00 zł
199,00 zł 10,00 zł
Brutto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,00 zł
Ilość:

Przedsprzedaż! Wysyłka 13 czerwca 2024.

Książka „Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Akty prawne na egzamin wstępny 2024” uwzględnia akty prawne wymagane na egzaminie na aplikację.

Po publikacji nowego wykazu aktów prawnych, do każdego klienta, który kupił książkę w naszej księgarni internetowej, prześlemy suplement uwzględniający nowe ustawy! 

Publikacja jest jedyną pozycją na rynku, która zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2023. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne. 

Dzięki temu kandydat na aplikację, czytając ustawy, zapoznaje się jednocześnie z pytaniami egzaminacyjnymi z minionych lat, poznaje ich strukturę i charakter. Jest w stanie szybko zorientować się, na jakie fragmenty aktów prawnych powinien zwrócić szczególną uwagę podczas nauki, a także z których ustaw najczęściej pojawiają się pytania na egzaminie. Z tych względów, publikacja umożliwia kompleksowe i najbardziej efektywne przygotowanie do egzaminu na aplikację sędziowską i prokuratorską.

W treści książki zaznaczono najnowsze zmiany w aktach prawnych. Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 czerwca 2024 r. Ponadto publikacja uwzględnia nowelizacje opublikowane na dzień 1 czerwca 2024 r., a wchodzące w życie do dnia 1 listopada 2024 r.