.
Aplikacja notarialna
Produktów: 5
Książka zawiera najważniejsze przepisy ze wszystkich aktów prawnych obowiązujących na egzaminie w 2026 r. Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2025. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.
Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 czerwca 2026 r., z uwzględnieniem zmian opublikowanych na ten dzień, a wchodzących w życie do dnia egzaminu.
Planujesz przystąpić w tym roku do egzaminu wstępnego na aplikację notarialną? Zastanawiasz się od czego zacząć naukę? Nie wiesz na czym się skupić? A może zostało Ci mało czasu i obawiasz się, że nie dasz rady? Dobrze trafiłeś/łaś!
W naszym Planerze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a do tego cenne wskazówki dotyczące przygotowań do egzaminu wstępnego. Wierzymy, że z jego pomocą zdasz egzamin wstępny na aplikację notarialną i tym samym osiągniesz sukces. Nie zwlekaj, kup Planer i zdaj z nami egzamin wstępny!
Książka „Aplikacja notarialna. Akty prawne na egzamin wstępny 2026” zawiera wszystkie akty prawne obowiązujące na egzaminie w 2026 r. Publikacja jest jedyną pozycją na rynku, która zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2025. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.
W treści książki zaznaczono najnowsze zmiany w aktach prawnych. Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 czerwca 2026 r., z uwzględnieniem zmian opublikowanych na ten dzień, a wchodzących w życie do dnia egzaminu.
Książka „Aplikacja notarialna. Zbiór testów na egzamin wstępny 2026” zawiera pytania ze wszystkich aktów prawnych wymaganych na egzaminie na aplikację.
Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 czerwca 2026 r., z uwzględnieniem zmian opublikowanych na ten dzień, a wchodzących w życie do dnia egzaminu.
Zestaw zawiera pakiet książek na egzamin wstępny na aplikację notarialną: akty prawne, testy, skrypt z aktów prawnych, planer nauki oraz 3-miesięczny dostęp do bazy ponad 18 000 pytań testowych i miesięczny dostęp do Ustawoteki (bazy aktów prawnych do słuchania, czytanych przez profesjonalnych lektorów).
Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 czerwca 2026 r., z uwzględnieniem zmian opublikowanych na ten dzień, a wchodzących w życie do dnia egzaminu. Książki do egzaminów wstępnych wydawnictwa Ius Vitae to jedyne pozycje uwzględniające najnowszy wykaz aktów prawnych z 2026 r.!
Kupując zestaw oszczędzasz 106 PLN