.

Nowy
-10,00 zł

Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Testy na egzamin wstępny 2024 + Ustawoteka (1 m-c)

Przedsprzedaż! Wysyłka 13 czerwca 2024.

Książka „Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Testy na egzamin wstępny 2024” uwzględnia testy z aktów prawnych wymaganych na egzaminie na aplikację. Łącznie opracowano 8 tys. pytań.

Po publikacji nowego wykazu aktów prawnych do każdego zakupionego zbioru testów prześlemy suplement uwzględniający nowe ustawy!

W książce zaprezentowano także wskazówki, jakimi należy się kierować przystępując do II etapu konkursu na aplikację sędziowską i prokuratorską. Omówione zostały kazusy egzaminacyjne z lat 2009-2023.

Do każdej książki dołączymy kod dostępu na miesiąc do Ustawoteki (akty prawne nagrane przez lektorów) - gratis!

219,00 zł
209,00 zł 10,00 zł
Brutto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,00 zł
Ilość:

Przedsprzedaż! Wysyłka 13 czerwca 2024.

Książka „Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Testy na egzamin wstępny 2024” uwzględnia testy z aktów prawnych wymaganych na egzaminie na aplikację.

Po publikacji nowego wykazu aktów prawnych, do każdego klienta, który kupił książkę w naszej księgarni internetowej, prześlemy suplement uwzględniający nowe ustawy!

Z każdego aktu prawnego przygotowany został zestaw pytań testowych - łącznie opracowano ponad 8 tys. pytań. Do każdego pytania podana jest prawidłowa odpowiedź i podstawa prawna. Testy zostały przygotowane w oparciu o stan prawny na 1 czerwca 2024 r. z uwzględnieniem zmian opublikowanych na 1 czerwca 2024, a wchodzących w życie do dnia 1 listopada 2024 r.

Książka zawiera ponad 460 tzw. pytań złożonych, tj. opartych o więcej niż jedną podstawę prawną lub zawierających stan faktyczny (minikazus). Od 4 lat pytania takie dosyć licznie zaczęły się pojawiać na egzaminach, dlatego postanowiliśmy je wyszczególnić i dodać kilkaset nowych pytań tego typu. Staramy się bowiem, aby prezentowane pytania jak najlepiej odpowiadały tym, które mogą pojawić się na egzaminie.

Do każdego aktu prawnego zostały przygotowane statystyki prezentujące częstotliwość występowania pytań z danego aktu na egzaminach w latach 2009-2023 oraz wskazówki przydatne podczas nauki do egzaminu.

Jeżeli akt prawny uległ zmianom w ciągu ostatniego roku (od września 2023 do maja 2024), podana jest także tabela z wykazem tych zmian i wskazaniem zmienionych lub dodanych przepisów. Często bowiem na egzaminach w minionych latach pojawiały się pytania z ostatnich nowelizacji, dlatego też kandydat na aplikację powinien podczas nauki zwrócić na nie szczególną uwagę.