.

Nowy
-10,00 zł

Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Skrypt z aktów prawnych na egzamin wstępny 2024 + Ustawoteka (1 m-c)

Przedsprzedaż! Wysyłka 13 czerwca 2024.

Książka „Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Skrypt z aktów prawnych na egzamin wstępny 2024” zawiera opracowanie najbardziej istotnych fragmentów aktów prawnych wymaganych na egzaminie na aplikację.

Po publikacji nowego wykazu aktów prawnych do każdego zakupionego skryptu prześlemy suplement uwzględniający nowe ustawy!

Fragmenty aktów prawnych zostały wybrane po szczegółowej analizie pytań występujących na egzaminach w latach 2009-2023. Wybrano te rodzaje przepisów i jednostki systematyzacyjne (działy, rozdziały), z których pytania najczęściej pojawiają się na egzaminach. 

Do każdej książki dołączymy kod dostępu na miesiąc do Ustawoteki (akty prawne nagrane przez lektorów) - gratis!

139,00 zł
129,00 zł 10,00 zł
Brutto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,00 zł
Ilość:

Przedsprzedaż! Wysyłka 13 czerwca 2024.

Książka „Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Skrypt z aktów prawnych na egzamin wstępny 2024” zawiera opracowanie najbardziej istotnych fragmentów aktów prawnych wymaganych na egzaminie.

Po publikacji nowego wykazu aktów prawnych, do każdego naszego klienta, który zakupił książkę, prześlemy suplement uwzględniający nowe ustawy! 

Fragmenty aktów prawnych zostały wybrane po szczegółowej analizie pytań występujących na egzaminach w latach 2009-2023. Wybrano te rodzaje przepisów i jednostki systematyzacyjne (działy, rozdziały) z których pytania najczęściej pojawiają się na egzaminach. 

Skrypt ten został przygotowany aby umożliwić kandydatom na aplikację jak najbardziej efektywną powtórkę materiału przed egzaminem. Jest on także bardzo użyteczny dla osób, które nie mają wystarczającej ilości czasu na lekturę całych tekstów ustaw.

Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2023. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne. Dzięki temu kandydat na aplikację, czytając niniejszą książkę, zapoznaje się jednocześnie z pytaniami egzaminacyjnymi z minionych lat, poznaje ich strukturę i charakter.

W treści książki zaznaczono najnowsze zmiany w aktach prawnych. Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 czerwca 2024 r. Ponadto publikacja uwzględnia nowelizacje opublikowane na dzień 1 czerwca 2024 r., a wchodzące w życie do dnia 1 listopada 2024 r.