.

.

Nowe książki na egzaminy wstępne na aplikacje
   05/19/2021 09:10:49
Nowe książki na egzaminy wstępne na aplikacje

Szanowni Klienci,

Właśnie ruszyła przedsprzedaż naszych nowych pozycji na egzamin wstępny na aplikację radcowską i adwokacką oraz na egzamin wstępny na aplikację notarialną.

Każda nasza książka obejmuje wszystkie akty prawne obowiązujące na egzaminach w 2021 r., zgodnie z ogłoszeniem Ministra Sprawiedliwości. Nasza oferta zawiera:

- dwutomowy zbiór ustaw

Publikacja jest jedyną pozycją na rynku, która zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2020. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.

- dwutomowy zbiór testów

Poza obszernym zbiorem testów, do każdego aktu prawnego zostały przygotowane statystyki oraz wskazówki przydatne podczas nauki do egzaminu. W przypadku bardziej obszernych ustaw, z których pytania stosunkowo często pojawiały się na ubiegłorocznych egzaminach, przygotowano zestawienie pokazujące z których jednostek systematyzacyjnych (działów, rozdziałów itp.) najczęściej pojawiały się pytania. Ponadto wskazano także numery artykułów, na podstawie których co najmniej dwa razy padło pytanie na egzaminach w latach 2009 - 2020. 

- skrypt

Książka na ponad 300 stronach zawiera najważniejsze przepisy z aktów prawnych. Zalecana jest do powtórek i do nauki dla osób nie mogących poświęcić wystarczającej ilości czasu na przeczytanie w całości wszystkich ustaw. Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-20. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.

Powyższe pozycje można także nabyć w naszym sklepie w pakiecie z 3-miesięcznym dostępem do naszej nowej platformy z testami online: testy.iusvitae.pl

W przygotowaniu mamy także podobne pakiety na egzaminy wstępne na aplikację komorniczą i aplikację sędziowską i prokuratorską. Zostaną one wydane w miesiącach lipiec-sierpień 2021 r.

Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten wpis