.

-10,00 zł

Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Skrypt z aktów prawnych na egzamin wstępny 2021

Książka zawiera opracowanie najważniejszych przepisów ze wszystkich aktów prawnych obowiązujących na I etapie konkursu na aplikację sędziowska i prokuratorską w 2021 r. Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-20. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.

109,00 zł
99,00 zł 10,00 zł
Brutto
Ilość:

Książka „Aplikacja sędziowska i prokuratorska. Skrypt z aktów prawnych na egzamin wstępny 2021” zawiera opracowanie najbardziej istotnych fragmentów ze wszystkich aktów prawnych obowiązujących na i etapie konkursu na aplikację sędziowską i prokuratorską w 2021 roku, zgodnie z Komunikatem Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury nr 25/2021 z dnia 23 czerwca 2021 r.

Fragmenty aktów prawnych zostały wybrane po szczegółowej analizie pytań występujących na egzaminach w latach 2009-2020. Wybrano te rodzaje przepisów i jednostki systematyzacyjne (działy, rozdziały) z których pytania najczęściej pojawiają się na egzaminach. 

Skrypt ten został przygotowany aby umożliwić kandydatom na aplikację jak najbardziej efektywną powtórkę materiału przed egzaminem. Jest on także bardzo użyteczny dla osób które nie mają wystarczającej ilości czasu na lekturę całych tekstów ustaw.

Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2020. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne. Dzięki temu kandydat na aplikację, czytając niniejszą książkę, zapoznaje się jednocześnie z pytaniami egzaminacyjnymi z minionych lat, poznaje ich strukturę i charakter.

Cały zespół redakcyjny życzy zdającym jak najwięcej korzyści z niniejszej publikacji oraz osiągnięcia bardzo dobrego rezultatu na egzaminie.

Książka została przygotowana w oparciu o stan prawny na 1 sierpnia 2021 roku, z uwzględnieniem zmian opublikowanych na 1 sierpnia 2021 r., a wchodzących w życie do 20 października 2021 r.