.

-10,00 zł

Planer nauki do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską i adwokacką 2022

Planujesz przystąpić w tym roku do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską lub adwokacką? Zastanawiasz się od czego zacząć naukę? Nie wiesz na czym się skupić? A może zostało Ci mało czasu i obawiasz się, że nie dasz rady? Dobrze trafiłeś/łaś!

W naszym Planerze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a do tego cenne wskazówki dotyczące przygotowań do egzaminu wstępnego. Wierzymy, że z jego pomocą zdasz egzamin wstępny na aplikację radcowską i adwokacką. Nie zwlekaj, kup Planer i zdaj z nami egzamin wstępny!

109,00 zł
99,00 zł 10,00 zł
Brutto
Ilość:

Planujesz przystąpić w tym roku do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską lub adwokacką? Zastanawiasz się od czego zacząć naukę? Nie wiesz na czym się skupić? A może zostało Ci mało czasu i obawiasz się, że nie dasz rady? Dobrze trafiłeś/łaś!

W naszym Planerze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a do tego cenne wskazówki dotyczące przygotowań do egzaminu wstępnego.

W naszym Planerze znajdują się:

  • nauka rozplanowana na każdy dzień przygotowań
  • opis metod nauki przydatnych do egzaminu
  • statystyki z ubiegłych lat 2009-2021
  • wskazówki
  • dawka motywacji
  • porady jak się zachować na egzaminie
  • publikacje, z których warto się uczyć
  • ogłoszenia i komunikaty ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości.

Planer zawiera dwa tryby nauki:

  1. rozszerzony – nauka jest rozplanowana na 9 tygodni (63 dni)
  2. minimalny – nauka jest rozplanowana na 4 tygodnie (28 dni)

Decyzja, w którym trybie chcesz podjąć naukę, zależy od Ciebie.

Możesz zacząć naukę, kiedy chcesz – nie wskazujemy konkretnych dat – jednakże w planerze sugerujemy datę rozpoczęcia nauki – ale ostatecznie decydujesz Ty. Musisz dostosować tryb nauki według swoich możliwości. Nasz Planer ma za zadanie Ci to ułatwić i odpowiednio rozplanować czas pozostały do egzaminu.

Planer został wykonany w formacie B5, dzięki czemu bez problemu zabierzesz go ze sobą. Do Planera dołączone są również naklejki, dzięki którym możesz oznaczyć ważne dla Ciebie informacje. Dodatkowo, Planer jest wyposażony w zakładkę wstążkową, za pomocą której, szybko i bezproblemowo odnajdziesz miejsce, na którym ostatnio skończyłeś naukę.

Serdecznie zapraszamy!