.

-10,00 zł

Aplikacja notarialna. Akty prawne na egzamin wstępny 2021. Tom I i II

Książka w 2 tomach zawiera wszystkie akty prawne obowiązujące na egzaminie w 2021 r. Publikacja jest jedyną pozycją na rynku, która zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-20. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.

209,00 zł
199,00 zł 10,00 zł
Brutto
Ilość:

Książka „Aplikacja notarialna. Akty prawne na egzamin wstępny 2021” w dwóch tomach zawiera wszystkie akty prawne obowiązujące na egzaminie na aplikację notarialną w 2021 roku, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.

Publikacja jest jedyną pozycją na rynku, która zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2020. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.

Dzięki temu kandydat na aplikację, czytając ustawy, zapoznaje się jednocześnie z pytaniami egzaminacyjnymi z minionych lat, poznaje ich strukturę i charakter. Jest w stanie szybko zorientować się, na jakie fragmenty aktów prawnych zwrócić szczególną uwagę podczas nauki, a także z których ustaw najczęściej pojawiają się pytania na egzaminie. Z tych względów, publikacja umożliwia kompleksowe i najbardziej efektywne przygotowanie do egzaminu na aplikację notarialną.

W treści książki zaznaczono najnowsze zmiany w aktach prawnych. Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 czerwca 2021 roku, z uwzględnieniem zmian opublikowanych na 1 czerwca 2021 r., a wchodzących w życie do dnia 30 września 2021 r.