.

-10,00 zł

Aplikacja uzupełniająca sędziowska 2021 (akty prawne)

Książka zawiera wszystkie akty prawne, które są objęte zakresem egzaminu w 2021 r.

Publikacja jest jedyną pozycją na rynku, która zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w 2020 r.

Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 marca 2021 roku.

159,00 zł
149,00 zł 10,00 zł
Brutto
Ilość:

Książka „Aplikacja uzupełniająca sędziowska. Akty prawne na egzamin wstępny 2021” uwzględnia wszystkie akty prawne, zawarte w wykazie z załącznika do Komunikatu nr 6/2021 Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury z dnia 17 lutego 2021 r., które są objęte zakresem testu w konkursie na aplikację uzupełniającą sędziowską w 2021 r.

Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w 2020 r. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.

Dzięki temu kandydat na aplikację, czytając ustawy, zapoznaje się jednocześnie z pytaniami egzaminacyjnymi z minionych lat, poznaje ich strukturę i charakter. Jest w stanie szybko zorientować się, na jakie fragmenty aktów prawnych powinien zwrócić szczególną uwagę podczas nauki, a także z których ustaw najczęściej pojawiają się pytania na egzaminie. Z tych względów, publikacja umożliwia kompleksowe i najbardziej efektywne przygotowanie do egzaminu na aplikację sędziowską uzupełniającą.

W treści książki zaznaczono najnowsze zmiany w aktach prawnych. Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 marca 2021 roku.

Każdy egzemplarz książki zawiera także kod rabatowy, uprawniający do 30% zniżki na miesięczny dostęp do nowej platformy z testami online od Ius Vitae

Cały zespół redakcyjny życzy przystępującym do konkursu na aplikację uzupełniającą sędziowską owocnej nauki z niniejszej publikacji i zdobycia jak największej ilości punktów.