.

-10,00 zł

Aplikacja uzupełniająca sędziowska 2024 (akty prawne)

Książka zawiera akty prawne zawarte w wykazie z załącznika do Komunikatu nr 3/2023 Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury; książkę wysyłamy wraz z suplementem (w formie papierowej), aktualizującym zawartość do formy zgodnej z najnowszym wykazem aktów prawnych (z załącznika do Komunikatu nr 10/2024). Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2020-23, jak również podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.

Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 stycznia 2024 r.

219,00 zł
209,00 zł 10,00 zł
Brutto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,00 zł
Ilość:

Książka zawiera akty prawne zawarte w wykazie z załącznika do Komunikatu nr 3/2023 Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury; książkę wysyłamy wraz z suplementem (w formie papierowej), aktualizującym zawartość do formy zgodnej z najnowszym wykazem aktów prawnych (z załącznika do Komunikatu nr 10/2024).

Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w 2020-2023 r. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne.

Dzięki temu kandydat na aplikację, czytając ustawy, zapoznaje się jednocześnie z pytaniami egzaminacyjnymi z minionych lat, poznaje ich strukturę i charakter. Jest w stanie szybko zorientować się, na jakie fragmenty aktów prawnych powinien zwrócić szczególną uwagę podczas nauki, a także z których ustaw najczęściej pojawiają się pytania na egzaminie. Z tych względów, publikacja umożliwia kompleksowe i najbardziej efektywne przygotowanie do egzaminu na aplikację sędziowską uzupełniającą.

W treści książki zaznaczono najnowsze zmiany w aktach prawnych. Książka została przygotowana w oparciu o stan prawny na 1 stycznia 2024 roku, z uwzględnieniem zmian opublikowanych na 1 stycznia 2024 r., a wchodzących w życie do 14 maja 2024 r. 

Cały zespół redakcyjny życzy przystępującym do konkursu na aplikację uzupełniającą sędziowską owocnej nauki z niniejszej publikacji i zdobycia jak największej ilości punktów.