.

-10,00 zł

Aplikacja komornicza. Zbiór testów na egzamin wstępny 2022

Książka „Aplikacja komornicza. Zbiór testów na egzamin wstępny 2022” zawiera pytania ze wszystkich aktów prawnych obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikację komorniczą w 2022 roku, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości. Łącznie z 44 aktów prawnych opracowano ponad 9300 pytań.

209,00 zł
199,00 zł 10,00 zł
Brutto
Ilość:

Książka „Aplikacja komornicza. Zbiór testów na egzamin wstępny 2022” zawiera wszystkie pytania ze wszystkich aktów prawnych obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikację komorniczą w 2022 roku, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.

Z każdego aktu prawnego przygotowany został zestaw pytań testowych - łącznie z 44 aktów prawnych opracowano ponad 9300 pytań. Do każdego pytania podana jest prawidłowa odpowiedź i podstawa prawna. 

Testy zostały przygotowane w oparciu o stan prawny na 1 czerwca 2022 r.

Do każdego aktu prawnego zostały przygotowane statystyki prezentujące częstotliwość występowania pytań z danego aktu na egzaminach w latach 2009-2021 oraz wskazówki przydatne podczas nauki do egzaminu.

Jeżeli akt prawny uległ zmianom w ciągu ostatniego roku, podana jest także tabela z wykazem tych zmian i wskazaniem zmienionych lub dodanych przepisów. Często bowiem na egzaminach w minionych latach pojawiały się pytania z ostatnich nowelizacji, dlatego też kandydat na aplikację powinien podczas nauki zwrócić na nie szczególną uwagę.

W przypadku bardziej obszernych ustaw, z których pytania stosunkowo często pojawiały się na ubiegłorocznych egzaminach, przygotowano zestawienie pokazujące z których jednostek systematyzacyjnych (działów, rozdziałów itp.) najczęściej pojawiały się pytania. Ponadto wskazano także numery artykułów, na podstawie których co najmniej dwa razy padło pytanie na egzaminach w latach 2009-2021. Ma to na celu zwrócenie szczególnej uwagi na określone fragmenty ustaw i artykuły, z których pytania pojawiają się najczęściej.

Autorem książki jest Wojciech Bednarczyk - radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Cały zespół redakcyjny życzy zdającym jak najwięcej korzyści z niniejszej publikacji oraz osiągnięcia bardzo dobrego rezultatu na egzaminie.